Předsezónní servis motorky či skútrů

Abyste si mohli plně vychutnat každou jízdu bez starostí nesmíme zapomínat na kontrolu technického stavu vašeho miláčka na dvou kolech. Před začátkem sezóny je klíčové zajistit, aby váš motocykl či skútr byl plně připraven na nároky před ním ležících kilometrů.

Nabízené služby

Na servis je nutné se předem objednat:

cENÍK

pOLOŽKA Cena
Výměna oleje a olejového filtru 500 Kč + materiál
Výměna brzdových destiček 250 Kč + materiál
Výměna brzdové kapaliny 250 Kč + materiál
Výměna chladící kapaliny 500 Kč + materiál
Výměna hnacího řemene (pouze skútry) 1500 Kč + materiál
Výměna vzduchového filtru 500 Kč + materiál
Čištění řětezu 250 Kč
Natažení řetězu 250 Kč
Mytí motocyklu či skútru 250 Kč

Platba je možná pouze v hotovosti.

Na servis je nutné se předem objednat:

David Zeman
David Zeman
Spolehlivá půjčovna a super skútry v dobrém stavu
Bas Simons
Bas Simons
Aardige jongen die de scooters verhuurd. Hij reageert snel op sms en belletjes. Locatie waar de scooter staan is ergens anders dan deze google maps locatie, let daar op. Scooters zijn goedkoop om te huren en rijden goed. Sommige hebben alleen een heel klein beetje visuele schade. Let op: standaard kun je de scooters om 18:00 de dag ervoor ophalen, en je moet ze al om 17:30 terugbrengen.
Lukáš Tauchman
Lukáš Tauchman
Skvělá zkušenost velice sympatický pan majitel, skutr byl ve výborném stavu a jel nádherně, pan majitel je sympatický a vstřícný člověk před jízdou na skútru vse důkladně vysvětli doporučuji i pro ty co na skútru pojedou poprvé, doporučí trasu na výlet a odpoví na vše co se zeptate velice férový, mohu doporučit. Rezervaci jsem provedli telefonicky ale maji přehledný rezervační systém na stránkách orange rent, Cena půjčovného je také velice příjemná. Určitě se v budoucnu vrátím do půjčovny.....dávám 5 hvězdiček...???????????????????????? Půjčovnu skútru ???????????? jsem navštívil již podruhé a rád se vždy vracím hlavně kvůli skvělému přístupu pana majitele...????????.snaží se vyjít maximálně vstříc...měl jsem půjčené pcx na jeden den a super...skutry mají v perfektním stavu jedou skvělé.... snaží se všem poskytnout skvělé služby...A ceny také rozumně určitě všem doporučuji a těším se příště...????????
Adam Mičian
Adam Mičian
Super přístup, komunikace.. 5* 🙂
qulino343
qulino343
Rented scooter for 1 week and all went smooth. Recommended.
Timotej Exner
Timotej Exner
Malá firma, férové jednání, nové skútry v skvělém stavu, příslušenství zdarma, skvělé ceny.
PetrK
PetrK
Классный сервис по прокату мотоциклов. Брал байк Yamaha Tracer 7. Все мотоциклы новые , обслужены. Условия проката отличные. Всем рекомендую. Спасибо - я ваш постоянный клиент.
Hynek Saida
Hynek Saida
Skútr byl ve výborném stavu, vše čisté a zcela funkční. Komunikace s majitelem půjčovny bezproblémová. Doporučuji.